Hakkımızda

Superekipmanlar.com Hakkında

Gece Görüş

 

Superekipmanlar ailesi olarak 1996 yılından bu yana ürün araştırma ve inceleme konusunda titiz çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Özellikle gece görüş dürbünleri ve seçkin ekipmanlar hakkında bilgiye ve ürüne erişimi daha da kolay hale getirebilmenin çabası içerisindeyiz.

Bu nedenle optik ürünler ve özellikle de Gece Görüş Dürbünü denildiğinde ilk akla gelen dünyanın seçkin markalarından BUSHNELL, YUKON ve ATN ile yaptığımız başlangıcı PULSAR , SIGHTMARK, ARMASIGHT gibi markaları da aramıza katarak geliştirip devam ettirebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Gece görüş sistemleri gibi spesifik ürünlerin dışında kızılötesi ışık kaynakları ve çeşitli dalga boylarında ultraviyole (UV) lamba ve fenerler de ürün çeşitlerimiz arasında yerini almıştır.

Siz saygıdeğer dostlarımızdan gelecek tüm soruları yanıtlayabilmek üzere superekipmanlar takımı görev başındadır.

 

Yukon

Sightmark

Pulsar Bushnell

ATN Dürbün

Gece Görüş Dürbünü Satışı Hakkında

GENEL BİLGİLER

https://superekipmanlar.com.tr/ sitemizde tanıtımı yapılan ürünlerin üzerinde fiyat ibaresi olanlar stoklarımızda mevcut olan ürünlerdir.

Üzerinde fiyat bilgisi bulunmayan ürünler tükenmiş olan ürünlerdir.

Ürünlerimiz tedarikçi firmamız tarafından temin edilmiş, güvenlik etiketi açılmamış orijinal ürünlerdir.

Elimizde demo veya ikinci el (kullanılmış) ürün bulunmaz.

SATIŞ KANALLARI

Perakende mağazamızı 2015 yılında kapattık, artık kurumsal toptan satış yapmaktayız. Tek ürün almak isteyen ve kurumsal olmayan müşterilerimiz ise sitemizde gördüğü ürünlerden almak istediğini bize (hafta sonu ve resmi tatiller hariç) 1 gün öncesinden bildirmesi koşulu ile ürünler siparişten sonraki gün İstanbul’da elden teslim edilmektedir.

KARGOLAMA

Ürünler optik malzeme olduğundan kargo taşımacılığı sırasında hasar riski söz konusudur. Bu nedenle gece görüş dürbünü kategorisindeki ürünlerimiz kargo ile GÖNDERİLMEMEMEKTEDİR.

FİYATLANDIRMA

Tüm gece görüş dürbünü ve diğer ekipmanlarımızın fiyat bilgileri günceldir.